+48 697 055 005 biuro@westahome.pl

Referencje

Poznaj opinie naszych klientów

Chciałbym serdecznie podziękować Pani Karolinie Macierzyńskiej za pomoc w procesie sprzedaży mieszkania przy ul. Niemcewicza. Pani Karolina to bardzo zaangażowana w pracę osoba, która wspierała mnie na każdym etapie – przygotowaniu mieszkania, prezentacji i organizacji końcowych formalności. Sprzedaż przebiegła szybko (2 tygodnie), profesjonalnie i na korzystnych warunkach

ul. Niemcewicza - Sprzedane w 2 tyg

Opiekun: Karolina Macierzyńska

Życzę dalszych sukcesów całej firmie oraz przy okazji chcę podziękować i wyróżnić bardzo dobrego Agenta, Pana Adama Murawskiego. Serdecznie polecam wszystkim.

ul. Sucharskiego Sprzedane w 4 tygodnie

Opiekun: Adam Murawski

Moja współpraca z Panią Dorotą Nowak układała się wyśmienicie. Uważam, że jest to osoba na właściwym miejscu. Serdecznie polecam. Na pewno Państwo się nie zawiodą.
Halina M.

ul. Pirenejska - Sprzedane w 3 tygodnie

Opiekun: Dorota Nowak-Mituła

Ja, Agnieszka C. bardzo polecam sprzedającą, Panią Karolinę Macierzyńską do jakichkolwiek działań na rynku nieruchomości. Jest bardzo godną zaufania osobą. Na pierwszym spotkaniu przekazałam Pani Karolinie klucze. Jest gotowa do rozmowy w dzień i nocy. Zajęła się mieszkaniem rewelacyjnie i sprzedała je bardzo szybko i w bardzo dobrej cenie.

ul. Anielewicza - Sprzedane w 2 tygodnie

Opiekun: Karolina Macierzyńska

Pan Adam Murawski to kompetentny, przemiły i bardzo pomocny Agent. Świetny negocjator. Przez cały czas w kontakcie. Wszystkim polecam!

ul. Nocznickiego Sprzedane w 4 tygodnie

Opiekun: Adam Murawski

Z poszukiwaniem i kupnem mieszkania (zwłaszcza pierwszego) wiążę się duży stres. Oczekiwania nie zawsze pokrywają się z rzeczywistością a czasu jaki trzeba przeznaczyć na załatwienie formalności nie sposób przewidzieć. Dlatego też serdecznie dziękuję Panu Adamowi Murawskiego z Westa Home za pomoc w szybkiej i sprawnej finalizacji transakcji. Dziękuję również za bardzo dobra komunikację, życzliwość, pomoc oraz sprawną interwencję związaną z usunięciem przedmiotów z mieszkania. Pan Adam wywiązał się z niej wzorowo a była ona efektem niedopełnienia obowiązków przez sprzedającego.

ul. Gwiaździsta - sprzedane w niecały tydzień

Opiekun: Adam Murawski

Bardzo dziękuję Pani Ewie Petelskiej za pomoc w poszukiwaniu klienta i potencjalnego nabywcy na mieszkanie. Pani Ewa się niezwykłym zainteresowaniem, pasją i profesjonalizmem w poszukiwaniach klientów.
Świetna ekspertyza : znajomość rynku. Bardzo polecam Panią Ewę Petelską każdemu, który potrzebuje sprzedać nieruchomość.

ul. Okopowa

Opiekun: Ewa Petelska

Współpraca z panem Adamem Murawskim układała się bardzo dobrze. Profesjonalnie zajął się sprzedażą naszego mieszkania. Wykazał się kompetencją, solidnością i uczciwością. Polecam jego usługi jako agenta nieruchomości. Marta Kasprzyk

ul. Szegedyńska - sprzedane w 6 tygodni

Opiekun: Adam Murawski

Poznaj nasze oferty nieruchomości