+48 697 055 005 biuro@westahome.pl

O nas

Poznajmy się bliżej

Dlaczego praca z nami jest skuteczna?

Zainwestujemy własne pieniądze i czas w sprzedaż Twojej nieruchomości, a wynagrodzenie pobierzemy dopiero w momencie sprzedaży. Sesja zdjęciowa, home-staging, marketing i wiele więcej.

To wszystko robimy dla Ciebie już na samym początku!

Nasz średni czas sprzedaży to 4 tygodnie o czym świadczą referencje naszych zadowolonych Klientów.

Profesjonalnie przygotujemy twoje mieszkanie do sprzedaży, dzięki czemu wzbudzi zainteresowanie Klientów i sprzeda się o wiele szybciej.

Oferujemy usługę kompleksowej sprzedaży – wystarczy ze powierzysz nam klucze do mieszkania, a następne spotkanie odbędzie się już u Notariusza przy umowie sprzedaży.

Dlaczego nasza skuteczność jest tak wysoka?

Ponieważ opracujemy dla Ciebie konkretny plan sprzedaży Twojej nieruchomości.

Poznaj nasz zespół

Karolina Macierzyńska

Zarząd/Ekspert ds. nieruchomości

+48 697 055 005

karolina@macierzynska.pl

numer licencji 25601

Dorota Nowak-Mituła

Ekspert ds. Sprzedaży / Szkoleniowiec

+48 697 851 555

dorota@westahome.pl

Ewa Petelska

Ekspert ds. Nieruchomości

+48 697 936 555

ewa@westahome.pl

Adam Murawski

Ekspert ds. nieruchomości

+48 697 479 555

adam@westahome.pl

Ida Malinowska

Ekspert ds. Nieruchomości

+48 697 601 318

ida@westahome.pl

Nazarii Onysko

Ekspert ds. Nieruchomości

+48 661 051 987

nazar@westahome.pl

Weronika Durma

Ekspert ds. Nieruchomości

+48 697 572 555

weronika@westahome.pl

Julia Ogiegło

Ekspert ds. Nieruchomości

+48 661 131 636

julia@westahome.pl

Łukasz Mituła

Ekspert ds. nieruchomości

+48 697 863 555

lukasz@westahome.pl

Angelika Chmiel

Ekspert ds. Nieruchomości

+48 697 646 555

angelika@westahome.pl

Pan Adam Murawski to kompetentny, przemiły i bardzo pomocny Agent. Świetny negocjator. Przez cały czas w kontakcie. Wszystkim polecam!

– ul. Nocznickiego Sprzedane w 4 tygodnie

Bardzo dziękuję Pani Ewie Petelskiej za pomoc w poszukiwaniu klienta i potencjalnego nabywcy na mieszkanie. Pani Ewa się niezwykłym zainteresowaniem, pasją i profesjonalizmem w poszukiwaniach klientów. Świetna ekspertyza : znajomość rynku. Bardzo polecam Panią Ewę Petelską każdemu, który potrzebuje sprzedać nieruchomość.

– Ul. Okopowa

Poznaj nasze oferty nieruchomości